خدمات ما

پیاده سازی هوش تجاری

از سیستم جمع آوری داده ها، تبدیل داده ها، نیازسنجی اطلاعاتی مدیران، فرمولاسیون داده ها طراحی داشبود تا آموزش کارکنان شما، ما در کنار شما هستیم تا سازمان خود را به داده ها مجهز سازید. تمامی واحدهای سازمان می توانند از راهکارهای هوش تجاری هیستون بهره مند شوند. بازاریابی، فروش، منابع انسانی، مالی، تولید هر کدام می توانند یک راهکار متناسب با شرکت و واحدشان یا برای کل سازمان داشته باشند

هوش-تچاری
مشاوره-تحول-دیجیتال

مشاوره تکنولوژی و تحول دیجیتال

ما به کسب و کار ها در صنایع مختلف کمک می کنیم تا با یک تحول دیجیتالی جامع  همراه شوند. ما این تحولات را در چهار جنبه اصلی به پیش می بریم: تحول مدل کسب و کار، تغییر تجربیات مشتریات ، ایجاد زیرساخت های ابری و ایجاد یک سازمان داده محور. ما برای توسعه نرم افزارهای اختصاصی شما معماری نرم افزاری جامع و با جزئیات ارائه می دهیم. ما ابزارها و سیستم  هایی را انتخاب می کنیم که برای اهداف شما مناسبترین باشند. در نتیجه ، هزینه های IT شما کاهش یافته و درآمد شما افزایش می یابد.

پیاده سازی سیستم های مدیریت امور مشتریان

در هر جایگاهی که باشید و یا در هر صنعتی ما فرآیندها مدیریت امور مشتریان را برای شما طراحی می کنیم. با بهترین و مناسب ترین نرم افزار این فرآیندها را تجهیز می کنیم و سپس در کنار سازمان و کارکنان شما هستیم تا این فرآيندها به شکل بهینه تکامل یابد. ما به کارکنان شما 100 درصد آموزش های لازم برای استفاده سیستم مدیریت امور مشتریان را ارائه می دهیم.

مدیریت-مشتریان